Aneta u mě doma

In Nezařazené by administrator

Obvykle bych to odmítnul, ale Anetu jsem odmítnout takříkajíc nemohl. Zaprvé je to moje bývalá sousedka, zadruhé ji na instagramu sleduje 50 tisíc lidí a za třetí mám od ní už snad dva roky půjčenej volant a pedály, abych mohl hrát formule :D (za ty dva roky jsem odjel asi 10 závodů)..

Aneta mi napsala, že potřebuje novej obsah na socky a jestli bych jí s tím pomohl. Nechtěla žádný pózování, nechtěla žádný zbytečný retušování.. Jen že si prý vezme nějaký hadry, stoupne si přede mě a ať ji zachytím.. A že si chce i sama vybrat fotky a je to.. 

V mojí hlavě to samozřejmě spustilo všechny alarmy, který mám k dispozici, ale jak jsem psal na začátku, existujou minimálně přesně tři důvody, proč jsem to nemohl odmítnout.

Takže Aneta přišla, dvě hoďky mi poskakovala před foťákem, pak si sama vybrala fotky, který chtěla a malou část z nich vám sem dávám :) Pak jsme ještě fotili druhou sérii, kterou jsme tvořili po tom, co mi poskakovala hoďku před studiovým pozadím :) Zjistila totiž, že by ještě chtěla nějaký ty „Zemánkovský“ fotky s atmoškou, tak jsme se o ně pokusili.

Aneta je velkej sporťák a já s těmahle typama holek mívám trochu problém, protože nejsou tak jemný, jak já potřebuju. Ale zrovna Anet i vlastně docela jemná byla, což je sportovní vyjímka! :D

Anet na instáči: https://www.instagram.com/anetasynkova/ 

KOMPLET VŠECHNY FOTKY (+backstage) S ANET NAJDETE TADY:
1. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/62560290
2. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/63113416

Anet na instáči: https://www.instagram.com/anetasynkova/ 

KOMPLET VŠECHNY FOTKY S ANET NAJDETE TADY:
1. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/62560290
2. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/63113416

NAUČTE SE JAK FOTIT LIDI A GLAMOUR:
shop.janzemanek.com/workshopy/video-workshopy-jak-fotit-lidi-a-glamour/

JAK UPRAVIT FOTKY, ABY BYLY KRÁSNÝ:
shop.janzemanek.com/workshopy/video-workshop-zpracovani-fotek/