Image

PATREON

Patreon je ve světě známá a hojně využívaná platforma, díky které můžou umělci a tvůrci dostat zaplaceno. Patreon, pokud jste tvůrci a něco vyrábíte, nebo vytváříte, je web, díky kterýmu můžete dostávat zaplaceno za to, že děláte to, co milujete. Patreon, pokud nejste tvůrci, ale máte nějaký svoje oblíbený je web, pomocí kterýho můžete díky pár korunám měsíčně tyhle svoje vyvolený podporovat.

Každej člověk na světě je unikátní a někteří z nás jsou umělecký duše, který potřebujou den za dnem něco tvořit. Život běžnýho kreativního člověka se dělí na dvě části. V první části dělá něco, co až tak moc nemiluje, ale zaplatí díky tomu účty. V druhé části pak po nocích, nebo v drobných zbylých chvílích dělá to, co miluje a o čem sní, že ho uživí.

Založit si Patreon bylo moje nejlepší rozhodnutí v životě. Momentálně mě tam podporuje přes 300 reálných lidí, kteří mi měsíčně posílaj - někdo menší a někdo větší - příspěvek a já poprvé v životě, konečně po tolika letech, můžu volně dýchat, pracovat na svých projektech, dělat to, co chci a co mám opravdu rád.

Zajímá vás, co nabízím svým patronům? Tak se koukněte!

patreon.com/janzemanek