FAQ

Ahoj, díky moc za váš dotaz, kterej jste mi nejspíš položili :) Jsou otázky, který dostávám častěji, než jiný a už nestíhám na vše odpovídat. Proto jsem nejčastější otázky a odpovědi sepsal sem a pravděpodobně zde najdete odpověď i na  vaši otázku :)

  1. Honzo, okomentuješ mi moje portfolio, fotky, instagram? 
    NE. Komentování fotek, portfolií nebo instagramů nechci, nemůžu a nebudu dělat na denní bázi. Každej den si o tohle napíše cca 10 lidí a nedělal bych nic jinýho. Rozhodl jsem se ale jednou za čas u mě na youtube udělat live stream nebo video, kde se na vaše práce podívám. Vždycky o tom předem píšu u mě na Instagramu, FB, nebo na Patreonu.

  2. Honzo, chci si koupit foťák (objektiv, filtr, světlo,...) s názvem "xxx" nebo "yyy, co na něj říkáš (popřípadě co bys mi doporučil)?
    Google je mocnej a odpoví na vaše dotazy. Základ je vzdělávat se a zjišťovat si informace, dívat se na hodnocení a recenze a zkoušet. Když si vybírám novou techniku pro sebe, vím proč si vybírám to co si vybírám. Vždycky tím strávím spoustu času a hledám maximum informací. Nejsem ale schopnej se naučit všechno o všem a nemám obecný encyklopedický znalosti :D .. Jediný, co vám můžu doporučit jsou věci, který sám používám a to jsou tyto: KIT.CO/JANZEMANEK