Focení s Kamčou

In Nezařazené by administrator

Ani to sem myslim nemusím psát, ale stejně – kdyby to bylo jenom na mě, asi bych nefotil nikoho jinýho než Kamču. Poslední dva roky je mou největší inspirací ve všech ohledech a ve všem co dělám. Samozřejmě nikdy nic není úplně přesně tak, jak byste si to přáli.. ona by to byla nuda, kdyby se všechno dělo podle vašich představ..  a tak i když Kamču fotím tak, jak jsem zvyklej fotit ostatní modelky, nemůžu to sem (ani nikam jinam) vystavit. 

Nicméně to mi nezabrání v tom si s ní jednou za čas udělat oblečený focení a přesně to jsme udělali i nějakej den zpátky, když mi zase nějaká modelka odřekla focení na poslední chvíli :)) Neměli jsme na to moc času a tak jsme asi za hodinku nafotili tyhle pocitovky bez příprav a bez zbytečnýho zdržování.. a stejně tak jsem to i upravoval.. na 99% skoro žádný retušování, protože tahle baba to prostě nepotřebuje.. jen nějaký barvy na pocit a fotky jsou hotový. Škoda že to takhle lehce nejde vždycky! :) … však to říkám.. kdybych mohl, fotím jen ji :)  

BTW překecat ji do toho „PAMELA“ bodyčka byl boj :D .. Ale je to dobrý bodyčko jak prase :D .. chtělo by to ještě plovák a moře.. ale k moři jsme se letos (zase) nedostali.. tak někdy příště :)) 

Celou galerii najdete tady: https://www.patreon.com/posts/fotky-kamilka-29619479

Celou galerii najdete tady: https://www.patreon.com/posts/fotky-kamilka-29619479