Focení s Luckou

In Nezařazené by administrator

Všichni, kdo tu fotíte asi víte, jak těžký je sehnat nový modelky. Obzvlášť když chce člověk fotit odhalený věci.. Proto jsem moc rád, že jsem se dostal do kontaktu s Lucinkou, která prý na mě čekala roky :D Nevím, proč neřekla! :D

Každopádně já abych nevystrašil svoje nový modelky, se kterýma se neznáme, jsem se rozhodl, že si s něma to první focení udělám vždycky takový oťukávací. Žáadnej stres, žádný plánování, prostě se potkáme a co vyjde, to vyjde.

Včera Lucka sedla na vlak a na hoďku a půl přijela, abysme se poznali a vyzkoušeli, jestli by nám to do budoucna mohlo fungovat. Co myslíte vy?

U Lucky je jasně vidět, že má za sebou spoustu focení a měla naučených spoustu zlozvyků. Za tohle většinou můžou fotografové začátečníci a sadisti. Řeknou holce něco ve smyslu „pózuj“ a jen cvakají. Holky, který maj s takovýma fotografama zkušenosti si pak najdou svoje „tři“ pózy, který pak po každým cvaknutí střídají. Občas je potom těžký tu modelku zpomalit, uklidnit a vyvést z její obvyklé rutiny. To je něco, na čem bych s Luckou chtěl zapracovat příště. 

Lucku jinak najdete tady: https://www.instagram.com/ricankovaluca/ 

A celou necenzurovanou sérii z tohodle focení tady: https://www.patreon.com/posts/fotky-otukavaci-41743470

KOMPLETNÍ NECENZUROVANÁ SÉRIE
https://www.patreon.com/posts/fotky-otukavaci-41743470