Glamour a Akt s Bárou

In Nezařazené by administrator

Tohle focení bylo nejspíš poslední venkovní focení v teple za hezkýho počasí v roce 2018. A jsem rád, že to bylo zrovna s Baruškou, protože ta byla úplně TOPová. Ani neumím popsat, jak jsem vždycky šťastnej, když poznám novou modelku, která je takhle šikovná, milá a příjemná a která za mnou ještě ke všemu přijede z nekonečné dálky jde do toho naplno. Potom si vždycky ještě říkám jestli může přijít něco lepšího. Kéž! :)) 

Pokud jste ještě neviděli video, mrkněte se na něho, krásně v něm uvidíte, jakou jsme během focení měli náladu a jak to celý probíhalo a snad ještě líp než na fotkách tam brácha dokázal zachytit, jak je Bára nádherná. BTW je možný, že vám video nepůjde pustit. Pokud nepůjde, přihlašte se na youtube, nastavte si, že jste staří 18let a je to. Někdo mi vesele nahlašuje videa, že jsou sprostý i když jsem se snažil všechno vycenzurovat.. Ale znáte to s tím psem a holí a tak.. 

Poslední věc je tahle: Protože sociální sítě jsou čím dál víc na hlavu a i když násilí tam nepochopitelně nikomu nevadí, tak kvůli bradavce by člověka za odříkávání kleteb málem zavřeli do temna. Tak i proto je teď moje hlavní sociální síť Patreon. Na Patreonu u mě najdete všechny moje (necenzurovaný) fotky, všechny moje (necenzurovaný) videa, zákulisí a hromadu dalších mega věcí jak pro fotografy, tak jen pro sledující. Díky patreonu mě taky můžete podpořit v tom, co dělám, což je úžasný. V téhle době, kdy píšu tenhle text už je tam přes 200 z vás a já vám za to moc děkuju, protože bez toho bych tyhle videa a fotky nebyl vůbec schopnej tvořit. Děkuju. 

 

Připojte se ke komunitě těch, díky kterým vznikají tyhle fotky a videa ❤
PATREON.COM/JANZEMANEK