Glamour a Budoir focení s Kristýnkou

In Nezařazené by administrator

Občas se člověku stane, že sám sebe uvede do stavu nejvyššího stresu. Já nejsem zrovna člověk, co pod stresem dobře funguje, spíš mi to vždycky sebere sílu a schopnosti.. Ale občas, když jsem dlouhodobě v klidu, si musim naložit, abych měl pocit, že mám co překonávat. A přesně takhle jsem si naložil na focení s Kristýnkou, který jsme měli před pár dny.

Mám od Panasonicu půjčený nějaký foťáky a potřebuju je testovat, abych o nich mohl natočit rozumnou recenzi. Tak dlouho bylo škaredý počasí, že jsem se přemluvil, abych šel fotit na nový místo (což už samo o sobě by bylo stresující – znáte to – člověk potřebuje to místo očuchat, vyzkoušet, najít kde je kdy jaký světlo a tak..) .. no a nenapadlo mě nic lepšího, než oslovit holku, se kterou jsme chtěli fotit kdysi před mnoha lety, ale nikdy jsme se vlastně ani neviděli.. Je to modelka amatérka – fotila prý jednou, když jí bylo 14.

Takže takováhle byla situace.. A říkal jsem si .. když už se ženu do takovýhodle průseru, tak ať je to aspoň natočený.. Tak jsem sebou vzal ještě bráchu s Panasonic S1H a výsledkem je tohle video :)

Jen sem doplním – Kristýnka není žádná modelka – myšleno tak, že není zvyklá fotit, ale myslim, že má potenciál a tak pokud se vám líbí a máte Brno blízko, nebojte se ji oslovit. Je šikovná a můžem ji společně trochu fotografický vytáhnout. Holky jako je Týnka si to zaslouží. Usměvavá, milá, s nohama na zemi, šikovná, dochvilná – prostě holka k pohledání. Takže jí minimálně dejte follow na instáči a nebo ještě líp – potěšte svoje oko, vytáhněte foťák a Týnku ven a něco nafoťte! :)  Najdete ji tady:  https://www.instagram.com/kristinka_toma/

Všechny fotky z tohodle focení najdete na: https://www.patreon.com/posts/fotky-kristynka-33713289