Glamour focení v přírodě s Eliškou

In Nezařazené by administrator

Jak říkám na začátku videa ze zákulisí – bylo krásně a já měl volný odpoledne a měl jsem chuť udělat něco spontánního. A hned na první dobrou jsem se trefil na Elišku, šikovnou mladou fotografku a modelku, se kterou jsme o pár minut pozdějc dali srazíka a úplně bezvadňácký rychlo focení.

Výjimečně se mnou nejel brácha, kterej mi vždycky když potřebuju, natáčí zákulisní videa a tak jsem se toho chopil sám. Bylo to trochu zběsilejší než obvykle, ale výsledek mě stejně baví :)

Fotili jsme na Nikon D700 s jediným sklem – 85mm 1.8D. Obvykle mívám nasazenou padesátku, ale z nějakýho posledního focení doma jsem si nechal pětaosmdesátku a v té rychlosti jsem si toho nevšiml. Takže jsem sám sebe vyděsil ještě trochu víc, protože jsem věděl, že na telefon budu natáčet vlog a do toho na kameru od BlackMagic (Micro Cinema Camera) ještě nějaký bezva záběry (díky bohu, že jsem měl půjčenej širokáč). Se dvěma rukama záhul, však se mrkněte! :D

Ale to, kvůli čemu jste tady jsou beztak hlavně fotky a malá ukázka je tady:

 

 

 

     

 

 

   

Chcete vidět víc fotek? Staňte se mým patronem na Patreon.com/janzemanek a uvidíte mnohem víc fotek, mnohem víc necenzurovaných fotek, jako patroni taky dostanete o hodně lepší ceny za focení i za workshopy + dostatene k dispozici všechen můj digitální obsah z e-shopu zadara.