Moje Kamilka + soutěž o focení

In Nezařazené by administrator

Po minulým focení s Anet, kdy jsme fotili a natáčeli v zamrzlým lese v mínus pěti, se mi to tak zalíbilo, že jsem přemluvil moji Kamilku, abychom se na místo činu vydali i spolu a nafotili pár krásnejch fotek. Zimní focení je něco, čemu se většina z nás (fotografů i modelek) vyhýbá jako aristokracie slunci :D … ale musím vás ujistit, že se to dá nafotit i bez omrzlin, chřipky, nebo angíny. Stačí projet pár závějí, nechat si nastartovaný auto za zadkem a fotit bez křeče, ale rychle! :)

Tyhle fotky miluju. Myslím vážně.. :) Možná to je tím, že je na nich Kamča, ale i bez toho – kdyby se mi pokaždé povedlo nafotit něco takovýhodle, tak žiju v nekončící radosti.

Noo a když už jsem takhle nabitej pozitivní energií, napadlo mě včera, že už to je několik měsíců od poslední foto soutěže a že je zase načase to zvopáknout :) Takže soutěž o focení je tady, můžete se zapojit jednoduše, stačí se řídit anglicko českýma pokynama a v případě, že vám bude cokoli nejasnýho pište, volejte, vysvětlím, navedu! ♥


No a tohle už jsou fotky s Kamilkou. Bude moc ráda, když jí dáte follow na instagramu – www.instagram.com/kami.koutna

Jestli jste se doklikali až sem tyjo, tak .. dejte mi vědět, která sérka je lepší :))) jestli v černym bodyčku, nebo spodní prádlo + svetr! :) Dík!