RODE Wireless GO – recenze

In Nezařazené by administrator

Asi tři měsíce zpátky jsem na internetu zahlídl tyhle dvě malý krabičky, který měly jednoduše přenášet zvuk od huby do kamery. Na dálku. Bez drátu. A hned jsem věděl, že jestli to bude fungovat, tak to musím mít, protože by mi to ulehčilo práci takovým způsobem, o kterým jsem zatim jen snil.

S pár bezdrátovejma mikrofonníma setama už jsem makal, ale vždycky to byly buď sety za nekonečný prachy, nebo to pořádně nefungovalo. RODE teď přišlo s řešením – pro nás malý youtubery a lidi co nahrávaj mluvený slovo, ale nechtějí být pokaždé půl metru od kamery, nebo na drátě. A já mám radost.

Napsal jsem si do DISK multimedia (protože to jsou ti nejpovolanější, kdo sem RODE vozí), jestli by neměli jeden set skladem a že bych si ho rád půjčil na recenzi a souhlasili. No a posledních pár dní jsem si s tím hrál a testoval to a nenašel jsem chybu. Takže jsme s bráchou natočili video recenzi, abyste o tom věděli taky a rovnou jsem do DISKu napsal, že bych pro vás chtěl slevu, kdybyste si ten život s kamerou chtěli taky ulehčit.

Všechno to sedlo jako prdel na hrnec a já z toho mám radost.

Víc informací o mikrofonu RODE Wireless GO najdete přímo na eshopu DISKu: https://shop.disk.cz/wireless-go–rode-/
A když zadáte slevovej kód „janzemanek“ a dostanete 10% slevu! Hurááá :)