S Áďou v posteli

In Nezařazené by administrator

Focení, jako bylo tohle, miluju. V jednu ráno sedim u počítače, na něčem makám a klikám a někdo píše na FB.. říkám, to je nějaká kravina.. kdo by teď byl vzhůru.. A vidim, že mi píše Áďa, holka kterou jsem naposledy viděl v roce 2018 :D a píše mi „Nemáš chuť fotit?“ .. 

Já jsem byl spíš pomalu nachystanej jít do postele, ale i když je mi 34, už jsem starší pán a mám rád svůj klid a jsem rozhodnej, pomalejší a unavenej.. tak přece nemůžu odolat spontánním debilním nápadům! :D Takže píšu „JASAN“ a počítám s tím, že si ze mě jen dělá nějakou srandu a pošle mě nějak vtipně do hajzlu. Místo toho píše „Za půl hoďky jsem u tebe“ .. 

Takže jsem vyčistil záchod, otřel kuchyňskou linku, uklidil mraky bordelu ze všech tří pokojů někam do tmy a to už Áďa zvoní dole u dveří.

První co mi říká je, že nejde fotit nic nahatýho a že je jakási utahaná, ale že potřebovala chvíli něco tvořit. Tak říkám super, udělej si čaj a já zatim nachystám světla. 

Pak už následovalo jen „sundej kalhoty a vlez do postele“ a tvař se, že nejseš unavená :D

No a co mě překvapilo při editaci o pár dní později.. že to nevypadá focený ve dvě ráno! :D Jsem ty světla tak vymakal, že  jsem normálně udělal denní světlo a sám sobě teda skládám poklonu a jsem zvědavej, až to příště budu chtít replikovat, jestli se mi to podaří, protože se mi zdá, že to je normálně uvěřitelný zapadající slunko.. huh. Dobrá práce.

A Áďu chci fotit znovu.. samozřejmě.. Takhle prohnout se umí málo holek a zajímalo by mě jak vypadá, když nejsou dvě ráno :D 

Áďa na IG: https://www.instagram.com/adeforgacova/ 

CELOU SÉRII NAJDETE TADY: https://www.patreon.com/posts/61065602

NAUČTE SE JAK FOTIT LIDI A GLAMOUR:
shop.janzemanek.com/workshopy/video-workshopy-jak-fotit-lidi-a-glamour/

JAK UPRAVIT FOTKY, ABY BYLY KRÁSNÝ:
shop.janzemanek.com/workshopy/video-workshop-zpracovani-fotek/