VIDEO WORKSHOP – FOCENÍ LIDÍ A GLAMOUR

In Nezařazené by administrator

Můj první video workshop v životě. Ani nevíte, jakou mám radost, že je to už hotovo a že jsem mohl poslat odkazy ke stažení všem, kdo si tyhle kurzy ode mě předobjednali. Bylo to přes 80 lidí a momentálně, v době kdy píšu tenhle text, už to je přes 120 lidí, kteří měli o kurz zájem. Já jsem tak šťastnej! Poprvé v životě se mi podařilo vytvořit díky svým zkušenostem, díky pomoci vás a díky všem, kdo se na tom podíleli něco, o co je zájem, i když to stojí nějaký peníze. Je to neskutečný a pro mě absolutně neuvěřitelný.

Tak.. a teď zase trochu technicky. 120 minut materiálu (cca 60 + 60), všechno to jsou videa, kde popisuju techniku s jakou dělám, kde popisuju proč co a jak dělám, světlo, lokace, modelky,.. Zvláštní důraz jsem pak kladl na to, jak s holkama komunikovat, jak z nich dostat maximum a jak je pózovat. Mám už zpětnou vazbu od hromady lidí, kteří video workshop dokoukali a vím, že jak začátečníkům, tak pokročilým to něco dalo – nebo aspoň podle toho, co psali :)  Vymluvil jsem ze sebe snad všechno, co jsem mohl. Všechno, co používám a vím, všechny zkušenosti, prostě celý know how. Neznamená to, že po dodívání se budete fotit jak ze škatulky, ale určitě dostanete novej pohled na věc, nějaký nový info a hromadu inspirace.

VIDEO WORKSHOP je k sehnání tady:
 https://shop.janzemanek.com/workshopy/video-workshopy-jak-fotit-lidi-a-glamour/

Pokud se i vy rozhodnete mě podpořit, už teď se klaním a děkuju. Pokud máte jakejkoli dotaz, sypte to na mě na janzemanekcom@gmail.com :) 

Opatrujte se! ♥ H.

patreon.com/janzemanek | youtube.com/janzemanekcom | facebook.com/janzemanekcom | instagram.com/janzemanek