Focení s Luckou

In Nezařazené by administrator

Musim se přiznat k něčemu! :D Nechtěl jsem jít fotit s touhle usměvavou milounkou bezva ženskou, protože.. jsem pitomec :D … Lucka totiž posiluje.. já nevim přesně, jak se tomu říká, ale bude to nejspíš nějakej bodybuilding. No.. a já .. se bojím velkejch holek! :D

Fotili jsme spolu před pár rokama a Lucka tenkrát byla vysekaná jako šutr, měla dvakrát takový ramena jako já a břišáky jak plavčíci z Pobřežní hlídky a já měl problém z ní dostat něco.. ženskýho.. jemnýho.. a prostě jsem nemohl přijít na to, jak ji vyfotit.. a to mě přesně brzdilo, když mi napsala znovu, že by se mnou ráda šla fotit..

No tak jsem ji odmítl… a pak mi to vrtalo hlavou… a pak jsem se jí tupě zeptal, jak teď vypadá a jestli ještě cvíčí a uplně upřímně jsem jí přiznal o co jde.. No a ona mi poslala pár fotek a já měl pocit, že zženštěla a i když je pořád vymakná, tak teď konečně pro mě vypadala jako ta správná andělská modelka, tak jak to potřebuju.. Takže jen chci říct a sám sobě připomenout, že se nemám do budoucna blokovat předčasně kvůli nějakým představám. :)

Nakonec jsem totiž moc rád!

Lucka sice není profesionální foto modelka, ale ráda s váma půjde fotit. Insta: https://www.instagram.com/buch_lu/

KOMPLETNÍ NECENZUROVANÝ SÉRIE S LUCKOU NAJDETE TADY:
1. https://www.patreon.com/posts/53379480
2. https://www.patreon.com/posts/53461511

KOMPLETNÍ NECENZUROVANÝ SÉRIE S LUCKOU NAJDETE TADY:

1. https://www.patreon.com/posts/53379480
2. https://www.patreon.com/posts/53461511