Focení se Standou ze StandaShow

In Nezařazené by administrator

Jaký to je fotit youtubera, kterej má přes 50.000 odběratelů? Jako že se na něj každej týden co týden, středu co středu a sobotu co sobotu koukám, když streamuje a připadá mi že to je mega sympaťák, ale chápete, lidi se před lidma na streamu přetváří v herce a hrají role, takže by to klidně mohl být osel a o to víc by to mohlo být divoký v momentě, kdy základna jeho fanoušků je tak velká, až by to mohlo s egem leckterýho fousatýho člověka pěkně zamávat.

Standa ale překvapil. Bylo to mega skvělý focení. Jeli jsme tam s bráchou v nervech, ale už dvě minuty po tom, co jsme se potkali mi bylo jasný, že to je fakt super týpek a že se není čeho bát. Plnej úsměvů, nápadů, dobré nálady a bezva příhod. Navíc moc milej, koupil nám kafe a mě i cíga, pač jsem nechal peněženku na sedačce a sedačku v autě a auto na parkovišti. Takže jako poklona a dík ještě jednou! :)

Co se samotnýho focení týče, táhl jsem sebou svoji D700 od Nikonu, 35, 50 a 85mm skla, půjčenej blesk a softbox, kterej jsem několik let nepoužil a skoro zapomněl, jak funguje a jak s tím fotit. Díky bohu, že se mnou byl ten brácha! :D 
No a dál bych k tomu nic moc nedodával, protože chci, abyste se podívali na to video, který je výmluvný až až :D .. a zároveň tu mám i pár fotek na ukázku, takže vaše zvědavost by měla být 100% ukojena. Kdyby ne, dejte mi to vědět do komentářů a já vás potěším :D Čus. A pijte džus.