Kamilka v lesích a loukách

In Nezařazené by administrator

„Kovářova kobyla chodí bosá“ je podle mě to nejpravdivější příšloví, který platí snad vždycky a pro každýho. Když vynechám to, že s Kamilkou fotíme fotky pro sebe, nebo že na ní testuju novou techniku, kterou tady mám na recenze, tak se skoro až stydim, protože reálný focení – jakože si řeknem, že půjdem fotit, Káma si vezme nějaký hadry a já vím, že jdem za fotkama – společně děláme max. jednou ročně. Hrozný.

Přitom focení s člověkem, kterej pro vás něco znemaná, je o tolik příjemnější, než focení s cizejma :))) Nemusíte kolem toho dělat žádný caviky, prostě si vyjdete na mini randíčko a u toho nafotíte něco pěknýho.

Takže apeluju na všechny z vás, kdo jste dlouho nefotili svoje polovičky, ať se do toho pustíte!

Jinak samozřejmě i dnes, stejně jako vždycky, jsem váhal, jestli sem přidat všechno, co jsem upravoval, nebo jen ty nejlepší kousky a rozhodl jsem se, stejně jako vždycky, přidat všechno. Občas si říkám, že bych měl z těch sérií vybrat prostě jen 5 nejlepších fotek, za kterýma si na 100% stojím a ty sem přidat, ale zase na druhou stranu vy, kdo jste tady se mnou, tady jste, abyste viděli „všechno“.. Hmm.. Jestli se nepletu :D Dejte mi vědět, jestli k tomu máte co říct!

PS: Pro ty z vás, kdo jste tu noví, nebo nevíte kdo je Kamilka, Kamilka je moje Kamilka a nemůže se vyřejně vystavovat tak, jak ji Bůh stvořil, protože ředitelkuje školku. Hawk. :D

PS2: Těším se, až za 30 let přijde čas, kdy budu moct vystavit všechny ty krásný nahulatý fotky, který spolu máme! :D .. Doufám, že do té doby nebudu mít alzheimra a vzpomenu si na to :D 


PS3: Celá série je tady: https://www.patreon.com/posts/54290255

PS4: Instagram Kamči je tady: https://www.instagram.com/kami.koutna/