Magdalena

In Nezařazené by administrator

Přes léto jsem se fakt snažil najít nový modelky. To proto, že většina těch, se kterýma jsem dělával dřív prostě už maj rodiny, kluky, manžely, děti, nebo nový práce, ke kterým se nehodí dělat odhalený fotky.

Přemýšlel jsem totiž, jak je možný, že dřív jsem měl víc nahatých focení, než kolik mám poslední .. třeba rok, dva.. A došlo mi, že s většinou holek, se kterýma jsem fotil odhalenky, jsem napřed fotil oblečenky. Jakože si to ty holky ozkoušely, zjistily, že ty focení jsou v pohodě, že to je občas celkem fajn a později se pak už cítily na to, fotit i nějaký ty odhaleniny.

No a protože jak jsem psal, většina mých modelek zestárla (:D), tak musím hledat nový.. a proto jsem zase jak na začátku.. musim s něma odkroutit ty oblečený focení. Nemůžu říct, že by mě to úplně bavilo, ale bez práce nejsou .. nahatáče :D

Magdu ale svlíkat netřeba. Magda je boží sama o sobě. Není modelka, nebude nikdy modelka (podle jejich slov) a nejspíš už se nikdy neuvidíme a nejspíš ani s nikým dalším nepůjde fotit. Nemá prý sebevědomí na focení. Mně jebne. Chápete to? Prý, že když nemá postavu alá kluk s prsama, tak by neměla fotit. Blbost.

Magdo, vrať se! :D Seš boží! <3 

CELÁ SÉRIE S MAGDOU (a mrak dalších): https://www.patreon.com/posts/fotky-magdalena-55220830

CELÁ SÉRIE S MAGDOU (a mrak dalších): https://www.patreon.com/posts/fotky-magdalena-55220830