Míša – na pouti

In Nezařazené by administrator

Ty brďo už ani nevím, jak je to dlouho, co jsem naposledy přidal galerii, která nebyla odhalená. To ale neznamená, že takový fotky nedělám! :)

Už dlooouhý roky jsem chtěl jednou zkusit fotit na pouti. Vlastně už jsem to párkrát zkoušel, ale vždycky to stálo úplně za prd, protože máme malý poutě, je tam málo světla a když už nějaký, tak je ledkový a divoký. Letos poprvé jsme doma měli dost techniky na to, abych měl zase chuť to jít vyzkoušet, ale málem jsem na to zapomněl! :D

Brácha mi v sobotu odpoledne říkal „Nechtěls jít fotit na pouť?“ A já „TY VOLE NO JO“ .. Ale za dvě hoďky se mělo stmívat a já neměl nic nachystanýho, ani domluvenou žádnou modelku nic.. Napsal jsem Míši, protože vím, že je pro každou srandu a dobře to dopadlo. Sice zrovna neměla moc z čeho vybírat, co by si vzala na sebe, tak jsme zvolili neutrálně tmavý černý šaty (její mamky) :D .. a šli to zkoušet.

Abyste byli v obraze.. Je tak hezky nasvětlená, protože brácha měl na zádech batoh, v batohu Jackery Explorer 500, do kterýho byla zapojená Forza 60 a na ní 60cm oktabox. Nechápu, jak to brácha udržel a unesl, protože po dvou hoďkách se to kurevsky pronese :D

Nicméně pro mě bylo i s touhle super technikou, super modelkou a super pomocníkem těžký hlavně to, že jsem přes hlasitou hudbu nemohl s Míšou pořádně komunikovat. Takže to bylo takový němý focení, kdy jsem jen ukazoval palec nahoru, nebo jsem naznačoval co chci :))

Pár fotek z tohodle focení je totálně peckovních – aspoň pro mě .. Ale dokážu si představit, že by to šlo ještě líp! Příští rok si na to včas najdu nějakou modelku, která se nebude stydět dělat nahulatý umění uprostřed všeho toho ruchu. To by mohlo šlapat jako blázen, co? :)

Mám ale obří radost i z těchhle oblečených fotek. Tak nějak to všechno zaklaplo.

Pokud by vás zajímalo jak se mi ostřilo tak z prdele :D Pokud vás zajímá, jak to bylo nastavený, tak netuším, jen jsem na Kubu ukazoval prstama, jestli potřebuju víc nebo míň světla a jestli má jít blíž, nebo dál :D  A Na foťáku jsem měl nějaký ISO kolem tisícovky, časy kolem 1/200 a clonu 1.4-1.8

Určitě si i všimnete, že jsem zkoušel delší časy na konci a to bylo napřed s bleskem na foťáku – to jsou takový ty pocitovky, co miluju ale vlastně vůbec nedělám (nechápu proč) a potom dlouhočasovky z točícím se kolotočem za Míšou. To byl čas 1/30 myslím.. nešlo to skoro udržet z ruky a hlavně Míša dobrá práce, že se nehnula! :)

Tak ya, that’s it, to je všechno. Doufám, že se máte fajn!  

KOMPLET FOTO SÉRII NAJDETE U MĚ NA PATREONU: https://www.patreon.com/posts/39242403