Focení s Míšou v přírodě

In Nezařazené by administrator

Eeeej! První jarně letní ochutnávka je tu. Potkali jsme se na focení s Míšou a jen tak bez velkýho stresování se jsme cvakali.

Pravda je taková, že jsem nemohl najít žádný inspirativní místo, takže když jsme zastavili kdesi v lesích, kde jsem zkoušel ty první bodýčkový fotky, tak mi to nesedělo a pěkně jsem znervózněl. Přece není možný aby Honza nebyl inspirovanej prostředím, ve kterym nikdy nebyl! .. a není možný, aby Honza neudělal hezký fotky, když má krásnou modelku! :D .. No a  až když jsme se vrátili zpátky k autu, že pojedeme dál, viděl jsem, jaký tam je krásný světlo a inspirovanej jsem vyfotil pár momentek, ze kterých jsem měl konečně radost :)

Později jsme pak našli i nějakej ten plac, kterej mě bavil :) A musím říct, že Míša je prostě boží baba na focení!

KOMPLETNÍ FOTO SÉRIE JAKO VŽDYCKY JEDINĚ U MĚ NA PATREONU:
1. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/37879580 
2. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/38292092

Já mám tak rád tuhle atmošku, když je teplo, zapadá sluníčko, jste někde v přírodě a jen tak tam jak anděl popochází „bílá paní“.. Píšu bílá paní, protože ty většinou v pohádkách chodili někde po opuštěných místech a byly magický a trochu strašidelný, ale hlavně šíleně zajímavý.. Měl jsem pocit, že bych každou bílou paní chtěl vždycky poznat a chtěl jsem vždycky mít možnost si s ní popovídat a možná, že i tyhle fotky a možná že i všechny fotky mých modelek nějak zobrazujou tuhle „magii“.. Že vám ukazuju záhadný magický krásný ženský, který byste chtěli poznat :)) Co? :D

BTW, sledujte Míšu na instáči:  https://www.instagram.com/277mimudog/

KOMPLETNÍ FOTO SÉRIE JAKO VŽDYCKY JEDINĚ U MĚ NA PATREONU:
1. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/37879580 
2. ČÁST: https://www.patreon.com/posts/38292092