Focení se Zuzkou pod světlama

In Nezařazené by administrator

Tohle je oficiálně moje první focení s novýma světlama. Zatím se to samozřejmě učím a tak jsem byl moc rád, že k tomuhle učení jsem měl šikovnou Zuzanku, která trpělive čekala, než se mi podaří všechno nastavit jak potřebuju a vyfotit jak potřebuju. V téhle první sérii toho moc odhalenýho není, ale snad to ani nevadí. Někdy i ta skrytá nahota je prostě vzrůůšo :) A pokud vás vzrušuje technika, tak na patreonu je backstage fotka, abyste viděli, jak jsem to fotil.

Z celýho focení vzniklo i několik videí, tady je malá ukázka, zbytek je u mě na Patreonu. https://vimeo.com/483159080/8fcf032d08

V poslední části focení jsem zkoušel svítit zapůjčenýma Nanlite Pavotubama. Zkoušel jsem různý prkotiny, „policejní světla“ a později cyklování RGB, kdy obě pavotuby projížděly celým spektrem s tím, že jsem se pokusil je nastavit tak, aby svítily kontrastně proti sobě… jakože se červená potkala se zelenou, modrá se žlutou atd.. Zajímavej test, ale nejsem si nakonec jistej, jestli je to vončo.. Řekněte :) Zuzka každopádně boží. Těším se co spolu nafotíme letos!

A jak jsem psal výš… kompletní série necenzurovaných fotek (přes padesát!) je u mě na Patreonu.. společně s peprnýma videama, backstagem a příběhama okolo.. Však na to mrkněte. Snažím se to vždycky dělat tak, aby to za těch pár dollarů stálo.

Zuzka 1: https://www.patreon.com/posts/44339811
Zuzka 2: https://www.patreon.com/posts/45037878
Zuzka 3: https://www.patreon.com/posts/45761616